Evlenirken İhtiyaç Duyulan Bazı Kalemler

Evlenirken İhtiyaç Duyulan Bazı Kalemler

Evlenirken İhtiyaç Duyulan Bazı Kalemler

  • 12 Ara 2018

Tektaşı evlenme teklifi mobilyacısı Beyazeşyacısı ev tutması ev tadilatı kına yeri düğün mekanı fotoğrafçısı kuaförü v.s v.s bir sürü masraf dimi Nasıl mı çıkıcaz bu işin içinden gelin Biraz planlama Yapalım hep beraber ;

Aslını Sorarsanız Düğün Yapmak Hiçte kolay olmayan ama sevdiğin insanı bulduğun zaman ben bu işin içinden nasıl çıktım diyebileceğimiz Harika bir durumdur.

Sizler için bu yazımızda Düğünlerde Hangi kalemlere para harcıyoruz onları yazdık.
Düğün olayını 3 Ana kaleme ayırırsak
Söz,Nişan ve Düğün olarak daha kolay detaylandırmış oluruz.
En tabiki de Bir tek Taş alıp Güzel bir evlenme teklifi ile bu işe başlayabiliriz.
Hemen akabinde kız isteme, çiçek ve çikolata masrafı Allah’ın Emri Peygamberin kavli derken ve ikinci aşama Erkek tarafı ve Kız tarafının birbirleri için yaptığı bohçalar , Nişan Mekanı , Nişan Davetiyesi bittimi tabiki hayır Nişan elbisesi ,takım elbise, Kuaförü , Fotoğrafı derken en son aşama olan Düğün olayına gelmiş oluyoruz.
Başka Nelere mi ihtiyaç duyacaksınız;
Kına Gecesi,Kına Mekanı, Bindallısı , Kına ikramları , Müziği , Kına Setleri , Düğün Mekanı , Davetiyesi, Takılar , Düğün organizasyonu, Düğün fotoğrafçısı, Gelin saç ve makyajı, Gelinlik ve Damatlık , Balayıda olsun dersek bir sürü harcama yapılacak kalem Dikkatli olmazsanız yolda çok sıkıntılar çekebileceğinizi unutmayın .


Mutsuz başlayan Evlilik Yoktur Hesapsız Başlanan Evlilikler sonradan Aile içi geçimsizliklere yol açabiliyor.
O yüzden bütün bu harcama yapılabilecek kalemleri iyi düşünüp paranızı ekonomik şekilde dağılımınızı yaparsanız Düğün sonrası borç stresiyle uğraşmaktansa balaylarınızı balyılları yaparak daha mutlu , temelleri daha sağlam bir evlilik yapmış olursunuz.
Bu kalemlerin her biri için ihtiyaç duyduğunuz her zaman Ücretsiz olarak Bütün çiftlerimize tavsiyeler de bulunabilir. Tavsiye edeceğimiz mağazalardan en iyi fiyat garantisi ile almalarına yardımcı olabiliriz.


Emre Akdere
Düğün Planlama Uzmanı
VİP GARDEN İŞLETMECİSİ