Kusursuz Bir Kır Düğünü Hayal Et - Sonra Bizimle Tanış

  • Anasayfa
  • Blog
  • Kusursuz Bir Kır Düğünü Hayal Et - Sonra Bizimle Tanış
Kusursuz Bir Kır Düğünü Hayal Et - Sonra Bizimle Tanış

Kusursuz Bir Kır Düğünü Hayal Et - Sonra Bizimle Tanış

  • 25 Kas 2018

BİZ KİMMİYİZ VİP GARDEN KIRDÜĞÜNÜ ;

HER GENÇ KIZIN HAYALİ OLAN KIR DÜĞÜNÜNÜ , SADECE ZENGİNLERE DEĞİL
HAYAL EDEBİLEN HER GENÇ KIZA YAPMAYI KENDİNE FİRMA İLKESİ EDİNMİŞ
MÜESESEMİZ, 2019 YILINDAKİ REZERVASYONLARINI ÇOKTAN DOLDURMAYI BAŞLADI. FİRMAMIZIN BU KADAR ERKEN TERCİH EDİLMESİNİN EN BÜYÜK SEBEBİ İSE ÇİFTLERE BİRİNCİ SINIF HİZMETİ , KANDIRILMADAN DÜĞÜN ESNASINDA YAŞAYABİLECEKLERİ HERŞEYİ EN İNCE DETAYINA KADAR ANLATARAK BAŞARDIK TABİKİ.
NELER Mİ? BU İNCE DETAYLAR GELİN BİDE BİZİM GÖZÜMÜZDEN YAŞAYIN

- MEVSİM KOŞULLARINA KARŞI ÖNLEM ALMAK ÇOK ÖNEMLİ...
( MESELA HAVA SOĞUK DİYE AÇIK ALANDA SOBA YAKIP SİZDEN TÜP PARASI
TALEP EDEN AVAM ALT TABAKA FİRMALAR ÇOK BUNLARA DİKKAT ETMEK GEREK
- ÇALIŞTIĞINIZ DÜĞÜN PLANLAMA UZMANLARINA DİKKAT EDİN PAZARDA PATATES, SOĞAN SATMAKTAN BAŞKA VASFI OLMAYAN TEK VASFI İNSANLARDAN NASIL PARA SOYARIM DİYEN İNSANLARI İYİ BİR DÜĞÜN PLANLAMA UZMANIYLA LÜTFEN KARŞILAŞTIRMAYIN .
-DÜĞÜNÜNÜZÜ ÇAY BAHÇESİNDEMİ YOKSA KIR DÜĞÜNÜ ALANINDA MI YAPMAK İSTİYORSUNUZ KARARI SİZ VERİN ORTALIKTA ÇAY 2 LİRA DİYE DOLAŞAN İNSANLARLA KARŞILAŞMAYIN. TABİKİ 2 LİRALIK MUAMELE GÖRMEK İSTEMİYORSANIZ .
- YEMEĞİ KENDİ BÜNYELERİNDE YAPIYOLARSA MUTFAKLARINI , CATRİNG ŞİRKETİYLE ÇALIŞIYOLARSA MUTLAKA ÇALIŞTIKLARI YERİ GÖRMENİZİ TAVSİYE EDERİM . ( ÇÜNKÜ KIR DÜĞÜNÜ ALANLARI YEMEK YAPIMINA UYGUN DEĞİLDİR
-YAĞMURA KARŞI ÖNLEMİ ZATEN KONUŞMAYA BİLE GEREK YOK BİR KIR DÜĞÜNÜ ALANININ 400 KİŞİYE KADAR ÖNLEMİ YOKSA ORDA FAZLA VAKİT HARCAMAYIN
-KIR DÜĞÜNÜ ALANLARININ BU KADAR ÇOK SEVİLMESİNİN ASIL SEBEBİ İSE ATMOSFERİN SICAK BİR ORTAMDA OLMASI VE SÜSLEMELERİN KIR DÜĞÜNÜ ATMOSFERİNE UYGUN OLMASINA DİKKAT EDİNİZ . EN TABİKİDE ÇALIŞTIĞINIZ İNSANLARIN SICAK VE SAMİMİ OLMASI.
-HARİKA BİR KIR DÜĞÜNÜ İÇİN RAHAT OLMAYA ÖZEN GÖSTERİN (HAYATININ EN ÖZEL GÜNÜNDE SİZ MUTLU OLMASSANIZ KİMSENİN MUTLU OLMASINI VE EĞLENMESİNİ BEKLEMEYİN.
-GELİNLİK, DAMATLIK AYAKKABI KISACASI ELBİSE SEÇİMİNDE MUTLAKA DÜĞÜN PLANLAMA UZMANINIZA DANIŞIN YOKSA BÜTÜN GECE HERKES ÇILGINCA EĞLENİRKEN MASANIZDAN SEYRETMEK ZORUNDA KALABİLİRSİNİZ .KESİNLİKLE MEKANIN FOTO VİDEO EKİBİNİN YETERLİLİK DİPLOMALARININ OLUP OLMADIĞINA İYİ BAKIN YOKSA BİR GÜVENLİKÇİ YADA DÖNER USTASINI DEKLANŞÖRE BASARKEN KARŞINIZDA GÖREBİLİRSİNİZ.
-ÇOK ÖNEMLİ DETAYLARDAN BİR TANESİDE BAHŞİŞ SÖZLEŞMENİZE KESİN OLARAK YAZDIRIN.
BU VE BUNUN GİBİ BİR SÜRÜ İNCE DETAYI SİZ DEĞERLİ ÇİFTLERİMİZLE HER ZAMAN PAYLAŞICAM İNSANLARIN EN ÖZEL GÜNLERİNİ KÖTÜYE KULLANIP ONLARI MAĞDUR EDEN FİRMALARA KARŞI GÖZÜNÜZ AÇIK OLSUN.

EMRE AKDERE
DÜĞÜN PLANLAMA UZMANI
VİP GARDEN KIR DÜĞÜNÜ SAHİBİ